Medicube Zero Pore Serum 2.0, 40 ml

Gezichtsserum voor een egale, matte finish

Nieuw!

€ 27,12

(€ 678,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Op voorraad vanaf 15. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 20. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de onzuivere, vette & gemengde huid
  • Verfijnt de zichtbaarheid van de poriën
  • Reguleert overtollig talg
  • Vermindert ongewenste glans
  • Zuiverend & verfrissend
  • Dierproefvrij Dierproefvrij

Vaak samen gekocht met Torriden BALANCEFUL Cream, 80 ml

Medicube Zero Pore Serum 2.0, 40 ml € 27,12 (€ 678,00 / L)
Torriden BALANCEFUL Cream, 80 ml € 23,19 (€ 289,88 / L)
Totaalprijs: € 50,31
Beschrijving

Toepassing:

Het Zero Pore Serum 2.0 van Medicube is een licht, plantaardig gezichtsserum voor een verfijnd en gematteerd huidbeeld. Een zorgvuldig samengestelde combinatie van kaneelschors-, lotus- en pelargoniumextract helpt overtollig talg te reguleren en zorgt voor een egalere huidstructuur. De formule wordt aangevuld met een speciaal Pore Complex van citroengras, limoenschil en appelmunt, dat de teint zuivert en de huid de hele dag intensief hydrateert. Waardevol extract van paardenstaart helpt de huid soepel te houden en zorgt voor een schoon en verzorgd huidgevoel. De soepele textuur trekt razendsnel in zonder de huid te verzwaren en is ideaal voor vette huidtypen of een huid die gevoelig is voor vergrote poriën. Gebruik het serum 's ochtends en 's avonds voor een frisse, fluweelzachte finish.

Toepassing:

  • Breng 's ochtends en 's avonds na het reinigen en de toner een passende hoeveelheid serum aan op je gezicht.
  • Verdeel de textuur gelijkmatig en klop zachtjes met je vingertoppen in de huid tot het serum volledig is opgenomen.
  • Sluit vervolgens af met je gebruikelijke dag- of nachtverzorging.
collecties KEN-Art.12274
collecties 40 ml
EAN: 8800256118892
Producentnummer: Art.12274
Merk: Medicube
Medicube productlijnen: Zero Pore
Producttype: Serum
Huidtype: Vette huid, Gemengde huid, Onzuivere huid
Eigenschappen: Dierproefvrij, Hydraterend
Toepassingsgebied: Gezicht
Speciaal voor: Vrouwen, Mannen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Cetyl Ethylhexanoate, Cyclohexasiloxane, Polysorbate 60, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Dimethicone, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Chlorphenesin, Tromethamine, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Polyacrylate-13, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Isoceteth-10, Isoceteth-25, Parfum, Polyisobutene, Carbomer, Disodium Edta, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Citrus Aurantifolia Peel Extract, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract, Polysorbates 20, Sorbitan Isostearate, Camellia Japonica Flower Extract, Fomes Officinalis (Mushroom) Extract, 1.2-Hexanediol, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Extract, Uncaria Gambir Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Pelargonium Graveolens Extract, Sanguisorba Officinalis Root Extract, Bht, Sodium Polyacrylate, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Linalool, Limonene

Juridische informatie
Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: Nemo GmbH, MERGENTHALERALLEE 77, 65760, ESCHBORN, Duitsland, eurp@nemobrands.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Medicube Zero Pore Serum 2.0

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder