Medicube Zero Foam Cleanser, 120 ml

Beschermende gezichtsreiniger voor dagelijks gebruik

Nieuw!

€ 22,08

(€ 184,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de vette, droge & gemengde huid
  • Verwijdert vuil, talg & fijnstof
  • Zuivert het huidbeeld zichtbaar
  • Verfijnt de poriën
  • Mild exfoliërend
  • Dierproefvrij Dierproefvrij

Vaak samen gekocht met Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner, 250 ml

Medicube Zero Foam Cleanser, 120 ml € 22,08 (€ 184,00 / L)
Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner, 250 ml € 23,09 (€ 92,36 / L)
Totaalprijs: € 45,17
Beschrijving

De Zero Foam Cleanser van Medicube tilt je dagelijkse gezichtsreiniging naar een hoger niveau. Het rijke, romige schuim verwijdert op milde maar grondige wijze fijnstof, talg en vuildeeltjes uit de omgeving. Dankzij het innovatieve Pollushield™-complex helpt de cleanser je huidbarrière actief te beschermen tegen luchtvervuiling. Plantaardige extracten van kweepeer, citroenmelisse en oranjebloesem helpen tegelijkertijd de poriën te verfijnen en zorgen voor een egale teint. Een natuurlijk salicylzuurderivaat uit wintergroenbladeren verwijdert op milde wijze dode huidcellen zonder de huid uit te drogen. Geniet elke dag van een merkbaar fris en gebalanceerd huidgevoel.

Toepassing:

  • Doe de cleanser in je handpalm en laat hem met water opschuimen.
  • Breng aan op het gezicht en masseer zachtjes in.
  • Spoel tot slot af met warm water.
collecties KEN-Art.12105
collecties 120 ml
EAN: 8800256118953
Producentnummer: Art.12105
Merk: Medicube
Medicube productlijnen: Zero Pore
Producttype: Reiniging
Huidtype: Droge huid, Vette huid, Gemengde huid
Eigenschappen: Dierproefvrij, Hydraterend
Toepassingsgebied: Gezicht
Speciaal voor: Vrouwen, Mannen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Myristic Acid, Sorbit, Palmitic Acid, Stearic Acid, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Potassium Cocoyl Glycinate, Cetearyl Olivate, Parfum, Sodium Cocoyl Isethionate, Sorbitan Olivate, Potassium Cocoate, Coconut Acid, Butylene Glycol, Sodium Isethionate, Sodium Polyacrylate, Portulaca Oleracea (Purslane) Extract, Disodium Edta, Gaultheria Procumbens (Wintergreen) Leaf Extract, Propandiol, Diisopropyl Adipate, Lecithin, 1.2-Hexanediol, Saponaria Officinalis Leaf/Root Extract, Acrylic Acid, Glyceryl Caprylate, Dimethylmethoxy Chromanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Melissa Officinalis Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Limonene, Hydroxy Citronellal

Juridische informatie
Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: Nemo GmbH, MERGENTHALERALLEE 77, 65760, ESCHBORN, Duitsland, eurp@nemobrands.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Medicube Zero Foam Cleanser

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder