Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream, 50 ml

Je dagelijkse gezichtscrème voor een optimale hydratatieboost

Nieuw!

€ 24,09

(€ 481,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge, vette & gemengde huid
  • Diepgaande & langdurige hydratatie
  • Verfijnt & egaliseert de teint
  • Maakt de huid zichtbaar voller
  • Met PDRN & hyaluronzuur
  • Dierproefvrij Dierproefvrij

Vaak samen gekocht met Dr. Althea Vitamine C Boosting Serum, 30 ml

Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream, 50 ml € 24,09 (€ 481,80 / L)
Dr. Althea Vitamine C Boosting Serum, 30 ml € 24,20 (€ 806,67 / L)
Totaalprijs: € 48,29
Beschrijving

De PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream van Medicube hydrateert je huid intensief en laat haar heerlijk soepel aanvoelen. De formule combineert zalm-PDRN met hyaluronzuur met verschillende molecuulgroottes om vocht diep in de huid vast te houden en de huid zichtbaar voller te laten lijken. Niacinamide helpt de teint te egaliseren, terwijl panthenol, ceramiden en fytosphingosine de natuurlijke huidbarrière versterken. Peptiden en adenosine ondersteunen de elasticiteit en maken fijne onregelmatigheden gladder. Mild citroenzuur verwijdert doffe huidcellen en verfijnt het huidbeeld op zachte wijze. Ondanks de lichte textuur verzorgt de crème intensief, trekt hij snel in en laat hij de huid fris en verzorgd achter – ideaal voor dagelijks gebruik, zowel 's ochtends als 's avonds.

Toepassing:

  • Breng 's ochtends en 's avonds na het reinigen en je serum een passende hoeveelheid crème aan op je gezicht en hals.
  • Masseer de textuur zachtjes in en klop licht met je vingertoppen tot de crème volledig is ingetrokken.
collecties KEN-Art.12249
collecties 50 ml
EAN: 8800289474736
Producentnummer: Art.12249
Merk: Medicube
Medicube productlijnen: PDRN
Producttype: Crème
Huidtype: Droge huid, Vette huid, Gemengde huid
Eigenschappen: Dierproefvrij, Hydraterend
Toepassingsgebied: Gezicht
Speciaal voor: Vrouwen, Mannen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Disodium Edta, Betaine, Niacinamide, Adenosine, Citric Acid, Panthenol, Glycereth-26, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Butylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sorbitan Isostearate, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Caprylic/Capric Triglyceride, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Hydrogenated Polydecene, Isononyl Isononanoate, Hydrogenated Lecithin, Cetearylalcohol, Stearic Acid, Ceramide Eop, Ceramide Ns, Ceramide Np, Ceramide As, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Cyclopentasiloxane, Sodium Dna, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl 4 Oleate, 1.2-Hexanediol, Copper Tripeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sodium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate, Fucus Vesiculosus (Bladderwrack) Extract, Prunella Vulgaris Extract, Momordica Cochinchinensis Seed Extract, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Fragrance, Cyanocobalamin, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate

Juridische informatie
Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: Nemo GmbH, MERGENTHALERALLEE 77, 65760, ESCHBORN, Duitsland, eurp@nemobrands.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream