Medicube Glutathione Glow Serum, 30 ml

High-end Skin Booster voor een verfijnde & stralende huid

Nieuw!

€ 25,10

(€ 836,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 49,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor rijpere huidtypen
  • Ideaal bij hyperpigmentatie
  • Verzacht fijne lijntjes & rimpels
  • Vermindert onregelmatigheden in de teint
  • Met 500 ppm glutathion
  • Dierproefvrij Dierproefvrij

Vaak samen gekocht met Dr. Althea Resveratrol 345NA Intensive Repair Cream, 50 ml

Medicube Glutathione Glow Serum, 30 ml € 25,10 (€ 836,67 / L)
Dr. Althea Resveratrol 345NA Intensive Repair Cream, 50 ml € 27,12 (€ 542,40 / L)
Totaalprijs: € 52,22
Beschrijving

Het Glutathione Glow Serum van Medicube geeft je huid een intense glow en een egale teint. De hooggeconcentreerde formule is gebaseerd op de innovatieve Active Glow-zom Technology, die doelgericht gebruikmaakt van waardevolle actieve ingrediënten zoals glutathion en niacinamide. Pigmentvlekken en kleine onregelmatigheden worden op milde wijze verminderd, terwijl adenosine en huideigen collageen het huidbeeld zichtbaar gladder en steviger maken. Bifida Fermentation Lysate verzorgt de huid intensief en versterkt de natuurlijke huidbarrière. De soepele textuur trekt snel in en geeft je huid een volle, frisse finish met een prachtige uitstraling. Dankzij de bijzonder milde formule is dit serum ideaal voor je dagelijkse beautyroutine.

Toepassing:

  • Breng na het reinigen en de toner enkele druppels van het serum aan op je gezicht.
  • Klop de textuur zachtjes met je vingertoppen in de huid tot het serum volledig is opgenomen.
  • Breng vervolgens je gebruikelijke hydraterende verzorging aan.
collecties KEN-Art.12108
collecties 30 ml
EAN: 8800256115174
Producentnummer: Art.12108
Merk: Medicube
Medicube productlijnen: Deep Vita C
Producttype: Serum
Huidtype: Rijpe huid
Eigenschappen: Dierproefvrij, Hydraterend, Anti-Aging
Toepassingsgebied: Gezicht
Speciaal voor: Vrouwen, Mannen
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Peg-8, Niacinamide, Butylene Glycol, Methylpropanediol, 1.2-Hexanediol, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Betaine, Carbomer, Diphenyl Dimethicone, Tromethamine, Triethylhexanoin, Ethylhexylglycerin, C12-14 Alketh-12, Parfum, Glutathione, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Adenosine, Coptis Japonica Root Extract, Polyglyceryl-10 Oleate, Disodium Edta, Saccharide Hydrolysate, Polyglyceryl -10 Laurate, Panthenol, Collagen, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Dextrin, Sodium Hyaluronate, Stellaria Media (Chickweed) Extract, Sorbitan Laurate, Prunella Vulgaris Extract, Lactobacillus Ferment, Fucus Vesiculosus (Bladderwrack) Extract, Hydroxyethyl Cellulose, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Lycopodium Clavatum Extract, Equisetum Arvense Extract, Caprylyl Glycol, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Tripeptide-5, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Acetyl Octapeptide-3, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Silk

Juridische informatie
Importeur die optreedt als EU-verantwoordelijke: Nemo GmbH, MERGENTHALERALLEE 77, 65760, ESCHBORN, Duitsland, eurp@nemobrands.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Medicube Glutathione Glow Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder